HÍREK, CIKKEK

Keresés (min. 3 karakter):

NAGY FORDULAT A NAGYSZÜNET UTÁN

2018. május 13.
Jelentős hátrányból remek második félidőt futva fordított a PEAC-PÉCS Pingvinek csapata Miskolcon, amely bravúrgyőzelmet aratva 69-65-re tudott nyerni a borsodi megyeszékhelyen.

NEM BÍRTUNK A DEAC-CAL

2018. május 06.
A középfokú tanulmányukat befejező, a hétvégén ballagó játékosait nélkülöző Pingvinek ezúttal vesztesen hagyta el a hazai parkettet, a debreceni gárda 76-63-as győzelmet aratott Pécsett.

VERESÉGGEL FOLYTATTUK A DVTK ELLEN AZ AMATŐR BAJNOKSÁGBAN

2018. május 01.
A munka ünnepén 68-52-re győzni tudott Pécsett az Aluinvent DVTK U23-as csapata.

AMATŐR NB: ÖT PONTOS SIKER TATÁN

2018. április 30.
Vasárnap a Tatai SE otthonában aratott öt pontos győzelmet amatőr együttesünk, amely utoljára több, mint két hete lépet pályára.

TARTALÉKOSAN VERESÉG GYŐRBEN

2018. április 14.
Pénteken Győrben lépett pályára a PEAC-PÉCS Pingvinek csapata, amely 108-70 arányban maradt alul a Széchenyi Kosárlabda Akadémiával szemben.

TÍZPONTOS SIKER A NYÍREGYHÁZA ELLEN

2018. március 25.
A 10-18. helyért zajló amatőr bajnoki rájátszás második meccsét is megnyerte a PEAC-PÉCS Pingvinek, vasárnap jobb második félidei teljesítményével múlta felül a Nyírségből érkezett vendégcsapatot.

BIZTOS PINGVINEK-GYŐZELEM ZALAEGERSZEGEN

2018. március 22.
Az amatőr NBI B 10-18. helyért zajló rájátszásának első fordulójában 24 ponttal nyertek Demeter Nóráék a ZTE II. otthonában.

AMATŐR NB: MEGKEZDJÜK A RÁJÁTSZÁST

2018. március 20.
Az amatőr női kosárlabda bajnokság a rájátszással folytatódik, a PEAC-PÉCS Pingvinek gárdája a 10-18. helyért folytatja szereplését a június közepéig tartó versenysorozatban. Csütörtökön Zalaegerszegen, a ZTE NKK II. csapata ellen lép pályára Gyenizse Áron együttese, vasárnap pedig a Nyíregyházi Kosársuli érkezik Pécsre.