PEAC-Pécs Menü
TIPPMIX

PÉCSETT IS LEGYŐZTÜK A TATÁT

Pécsett is legyőztük a Tatát
A pécsi fordulat a nagyszünet után jött, a Pingvinek pedig Szücs Réka vezérletével 85-72 arányban győzött Lendér Lilláék ellen.
PEAC-PÉCS Pingvinek
Tatai SE
Tatai SE

Nem számítottak könnyű mérkőzésre a mieink, hiszen április végén a tataiak otthonában is alaposan meg kellett harcolni a győzelemért. A pécsi „visszavágón” két negyedet követően a vendégek tartottak előrébb öt ponttal, a nagyszünet után azonban magasabb fokozatba kapcsoltak Szücs Rékáék és végül magabiztosan győzték le a Tatai SE gárdáját.
Folytatás jövő szerdán, a győri Széchenyi KA érkezik Pécsre és mérkőzik meg a Pingvinekkel 18 órától.

PEAC-PÉCS Pingvinek – TATAI SE 85-72 (15-20, 20-20, 29-18, 21-14)
PEAC-PÉCS Pingvinek: Szücs R. 29/9, Tenyér 4, Sellei 20/6, Szücs Lilla 5, Hegedűs 10/3. Csere: Demeter 10, Varga 5, Szücs Luca 2, Wentzel H. -, Kaposi F. -, Kovács O. -. Edző: Éles Péter
TATAI SE: Takács 17, Novák 1, Gusztafik 17/3, Lendér 19/9, Kiss J. 16/3. Csere: Jagicza 2, Kiss C. -, Horváth -. Edző: Szabó Judit, Bodor Éva Mária

Éles Péter: Tudtuk, hogy kellemetlen ellenfél a tatai csapat, ennek megfelelően indult a mérkőzés. Az első két negyedben puhán védekeztünk és pontatlanul támadtunk. Szerencsére a nagyszünet után rendeztük sorainkat. Szücs Réka igazi vezérré lépett elő, és végül sima győzelmet arattunk.