HÍREK, CIKKEK

Keresés (min. 3 karakter):

ELVESZÍTETT VÉGJÁTÉK

2017. december 04.
Vasárnap játszotta soros bajnokiját amatőr csapatunk, amely 78-69-es vereséget szenvedett a Fonti Trans-Petőfi SE vendégeként.

IDEGENBEN GYŐZTEK A PINGVINEK

2017. november 27.
Szoros első húsz perc után esélyt sem adtak a Bajai NKK-nak Sellei Dalmáék, akik 87-73 arányban múlták felül ellenfelüket, és ezzel megszerezték negyedik győzelmüket az amatőr bajnokságban.

NEM ADTUNK ESÉLYT

2017. november 19.
Két mérkőzés – két győzelem, eredményes hete volt az amatőr csapatunknak! A PEAC-PÉCS Pingvinek a szerdai, idegenbeli sikere után vasárnap este Pécsett az MTK Budapest együttesét 25 ponttal, 89-64 arányban múlták felül.

AMATŐR BAJNOKSÁG: JÖN AZ MTK II

Vasárnap 17 óra 30 perctől az MTK Budapest második csapatát fogadja hazai pályán, a Lauber Dezső Városi Sportcsarnokban a PEAC-PÉCS Pingvinek.

HÁROM PONTOS PINGVINEK-GYŐZELEM SZIGETSZENTMIKLÓSON

2017. november 16.
Szerdán a BKG DSE vendégeként megszerezte második győzelmét az amatőr bajnokságban a PEAC-PÉCS PINGVINEK csapata, miután egy változatos, fordulatos meccsen a beteg Szücs Rékát nélkülözve 65-62-re nyertek.

BÚCSÚ A HEPP KUPÁTÓL

2017. november 09.
Búcsúzott a PEAC-PÉCS Pingvinek amatőr csapata a HEPP Kupától, miután a Kecskeméti KC együttese 83-77-re győzött Pécsett.

JOBB VOLT A VASAS

2017. november 04.
Rossz kezdés és két elveszített negyed után fel tudta venni amatőr csapatunk a versenyt a Vasas Akadémiával. Mindezzel együtt, végeredményben 72-57-re győzött a fővárosi gárda.

AMATŐR BAJNOKSÁG: SZOROS GYŐZELEM

2017. október 16.
Vasárnap Székesfehérváron a Dávid Kornél Akadémia csapata ellen léptek pályára Georgi Bujukliev és Gyenizse Áron tanítványai, ahol két pontos, 56-54 arányú győzelmet arattak. Demeter Nóra 29 perc alatt 20 pontig, 16 lepattanóig és 5 kiharcolt faultig jutott.