PEAC-Pécs Menü
TIPPMIX

BIZTOS PINGVINEK-GYŐZELEM ZALAEGERSZEGEN

Biztos Pingvinek-győzelem Zalaegerszegen
Az amatőr NBI B 10-18. helyért zajló rájátszásának első fordulójában 24 ponttal nyertek Demeter Nóráék a ZTE II. otthonában.
ZTE NKK II.
ZTE NKK II.
PEAC-PÉCS Pingvinek

A pécsi lányok minden negyedet megnyertek a zalai megyeszékhelyen, és egyetlen pillanatig sem forgott veszélyben a győzelmük egy olyan mérkőzésen, ahol a Magyar Kupa nyolcas döntőjére készülő felnőtt csapattal tartott Szücs Réka és Tenyér Zsófi is.

Távollétükben a 19 pontos, 13 lepattanós Demeter Nóra és a 17 pont, 11 lepattanóig jutó Szücs Lilla volt a két legmarkánsabb teljesítményt nyújtó vendégjátékos. De ki kell emelni a friss junior bronzérmes Pucz Eszter 13/9 pontját és 5 gólpasszát is. A PEAC-PÉCS-Pingvinek keretéből minden játékos pályára léphetett és legalább 13 percet játszott is, ráadásul mindenki feliratkozott a pontszerzők közé.

Az amatőr bajnokság rájátszása a lányaik számára vasárnap délután folytatódik Pécsett, a Nyíregyháza ellen.

ZTE II. – PEAC-PÉCS-Pingvinek 62-86 (10-20, 17-24, 15-21, 20-21)
ZTE II.: Liska 2, Kovács C -. Kovács G. 9, Vincze 21, Hersits 12. Csere: Preisinger 9/3, Kaj -, Lang 3, Czigány 2, Ujhelyi 4, Csarankó -, Bagó -.
PEAC-PÉCS-Pingvinek: Varga E. 7/3, Szücs Lilla 17/9, Sellei 9, Demeter 19, Kovács K 7. Csere: Szücs Luca 2, Pucz 13/9, Wentzel H. 4, Nagy 4, Hegedüs 4. Edző: Gyenizse Áron.