HÍREK, CIKKEK

Keresés (min. 3 karakter):

GYŐZELEMMEL ZÁRTUK AZ AMATŐR BAJNOKSÁGOT

2019. május 12.
Győztesen hagyta el a parkettet a PEAC-PÉCS Pingvinek, NB I B-s amatőr csapatunk szombaton idei utolsó bajnokiját játszotta, és a miskolci Aluinvent DVTK U23-as gárdáját múlta felül.

ÉRVÉNYESÜLT A PAPÍRFORMA AZ AMATŐR MECCSEN

2019. május 10.
Magabiztosan, 86-58 arányban nyert Pécsett, fővárosi Csata DSE az amatőr bajnokság csütörtök esti mérkőzésén.

BRAVÚRGYŐZELEM A BKG DSE ELLEN

2019. május 05.
Amatőr csapatunk szoros, izgalmas mérkőzésen kiélezett végjáték során győzte le a tabellán harmadik helyen álló BKG DSE-t.

SZÉP GYŐZELEM AZ AMATŐR MECCSEN

2019. április 29.
Amatőr csapatunk vasárnap a Nyíregyházi Kosársuli együttesét fogadta, amely ellen pontgazdag játékkal magabiztos győzelmet aratott.

AMATŐR CSAPATUNK VERESÉGE PASARÉTEN

2019. április 27.
Az NB. I. A csoportos játékosaival felálló Vasas Akadémiával csak az első és a záró negyedben tudtuk tartani a lépést, a két középső játékrész, illetve a rengeteg kihagyott büntető miatt 26 pontos vereséggel távoztak Pingvinjeink Budapestről.

HAZAI GYŐZELEM FEHÉRVÁRON

2019. április 15.
Vasárnap Székesfehérváron folytatta bajnoki szereplését amatőr együttesünk, amely 74-55 arányban alulmaradt a Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia gárdája ellen.

MAGABIZTOS SIKER AZ NB I B-BEN

2019. április 01.
Novemberben hosszabbításban sikerült nyerni amatőr csapatunknak Kecskeméten, amely most hazai pályán sima, 74-51 arányú győzelmet aratott Pécsett.

KÉSŐI HAJRÁ AZ AMATŐR VÁROSI RANGADÓN

2019. március 27.
Visszavágott a PINKK SE a novemberi, Lauber Dezső Sportcsarnokban elszenvedett kilenc pontos vereségéért szerdán az NB. I/B-s városi rangadón.