PEAC-Pécs Menü
TIPPMIX

ÉRVÉNYESÜLT A PAPÍRFORMA AZ AMATŐR MECCSEN

Érvényesült a papírforma az amatőr meccsen
Magabiztosan, 86-58 arányban nyert Pécsett, fővárosi Csata DSE az amatőr bajnokság csütörtök esti mérkőzésén.
PEAC-PÉCS Pingvinek
Csata DSE
Csata DSE

Villámrajtot vett a vendég Csata, amely 17-2-re vezetett a negyedik percben, ekkor Ábrahám Márta időkérésével sikerült rendezni a sorokat. A következő húsz percben lényegében kiegyenlített meccset tudtunk játszani a jóval esélyesebb, a zömében A csoportos játékosaival felálló fővárosiak ellen. Nálunk Kovács Kitti és Szücs Luca tudta leginkább felvenni a versenyt a tabella második helyén álló csatásokkal szemben. A végére elfáradó Pingvinek ellen végül magabiztos győzelmet aratott a vendéggárda.

PEAC-PÉCS Pingvinek – CSATA DSE 58-86 (16-22, 15-23, 9-14, 18-27)
PEAC-PÉCS Pingvinek: Tenyér 1, Varga 10, Hegedűs 4, Kaposi 4, Kovács K. 13. Csere: Nagy 2, Pucz 9, Szücs L. 12, Wentzel 3/3, Solymosi -, Scherer -. Edző: Ábrahám Márta, Gyenizse Áron
Csata DSE: Angyal 14/6, Boros 15, Mányoky 9/3, Radócz 12, Solymosi 16. Csere: Karagits K. 4, Várszegi 4, Horváth F. 8, Pálinkás 4. Edző: Tursics Krisztián

Ábrahám Márta: Egy bajnokesélyes ellen mindig kihívás játszani, ismerve ellenfelünket tudtuk, hogy a hibáinkat gyorsan meg fogják büntetni. Ez most sem volt másként, viszont okos megoldásokat is láttam a mérkőzés egésze alatt, és ezért jár is a dicséret a csapatomnak. A védekezésben sokkal több tudatosságot és agresszivitást várok a lányoktól, emiatt viszont maradt bennem hiányérzet.