PEAC-Pécs Menü
TIPPMIX

JÓ MÁSODIK FÉLIDŐ

Jó második félidő
Helyenként szép megoldásokat bemutatva, jó mérkőzést játszott amatőr csapatunk a Vasas Akadémia ellen, amelyet végül a fővárosiak nyertek meg 77-69-re.
PEAC-Pécs Pingvinek
Vasas-Akadémia

A kedd esti kettős mérkőzés második összecsapásán az Amatőr Női bajnokság 15. fordulójában némileg megilletődötten kezdett csapatunk a Vasas Akadémia ellen. Négy perc elteltével 0-9 állt az eredményjelző táblán, amikor Szücs Lilla először hárompontosból betalált. Az első két játékrész a vendégeké volt, és ekkor el is dőlt a meccs, amelyen a pécsi gárda válogatott-elfoglaltságai miatt nélkülözte Demeter Nórát és Tenyér Zsófit, valamint sérülés miatt Kovács Kittit és Hegedüs Rebekát.

A harmadik és negyedik negyedben a nagy kedvvel játszó Szücs Réka vezérletével szép dolgokat mutattak be a mieink. Szemfüles labdaszerzések mellett kiegyensúlyozott volt a lepattanó harc is, és támadásban ültek a pécsi triplák. Remekül céloztak a Szücs-lányok a 6,75-ön túlról, összesen 11 hárompontos esett a gyűrűbe, amelyből Lilla ötöt, Réka pedig hármat vállalt.

PEAC-PÉCS Pingvinek – VASAS Akadémia 69-77 (9-20, 18-22, 22-19, 20-16)
PEAC-PÉCS Pingvinek: Szücs R. 21/9, Sellei 9/3, Szücs Lilla 21/15, Kaposi 6, Nagy 2. Csere: Pucz 7/3, Wentzel H. 3/3, Szücs Luca -. Edző: Gyenizse Áron
Vasas: Kokavecz 4, Tóth D. 8, Smailbegovic 15/3, Tóth O. 4, Budácsik 2. Csere: Schieszl -, Gangl 2, Boros D. -, Sagát 6, Dombai 8, Tóth F. 13, Varga 15. Edző: Krivacevic Dragoljub, Igor Skocovski